Zagrożenia w bankowości internetowej

Szanowni Klienci,
Informujemy, że w ostatnim czasie wykryto zagrożenia ataków hackerskich na rachunki bankowe obsługiwane przez bankowość internetową. Zwracamy się z uprzejmą prośbą o zapoznanie się z poniższą wiadomością:

Czytaj więcej...

Bezpieczeństwo bankowości elektronicznej.

Szanowni Klienci, przygotowaliśmy animację przypominającą zasady bezpieczenego korzystania z bankowości elektronicznej. Serdecznie zachęcamy do poświęcenia kilku minut na zapoznanie się z materiałem: KLIKNIJ ABY OBEJRZEĆ NA YOUTUBE

 

Nowe zagrożenia w bankowości internetowej

Szanowni Państwo,
informujemy, o pojawieniu się nowego zagrożenia dla  klientów bankowości elektronicznej, które może spowodować przechwytywanie wiadomości SMS. Zagrożenie dotyczy Klientów odbierających kody SMS  za pomocą smartfonów wyposażanych w system android.
Opis działania:
Wirus działa na telefonach z  systemem android i dystrybuowany jest jako aplikacja apk podszywająca się pod FlashPlayer.Wirus potrafi  przechwytywać smsy autoryzacyjne i od razu  usuwać  je z urządzenia klienckiego, tak aby nie wywoływać żadnych podejrzeń.

Czytaj więcej...

Filtrowanie adresów IP w CUI

Szanowni Klienci, przypominamy u funkcjonalności udostępnionej w 2015 roku dotyczącej możliwości ograniczenia dostępu do bankowości internetowej tylko dla wybranych adresów IP (adres komputera). Znacznie podnosi to poziom bezpieczeństwa umożliwiając logowanie do bankowości internetowej tylko z adresów komputerów które definiuje Klient. Prosimy o zapoznanie się ze szczegółowym opisem funkcjonalności:

Czytaj więcej...

Uwaga na nowe zagrożenia w bankowości internetowej!

Szanowni Klienci,

Informujemy, że w ostatnim czasie wykryto nowe zagrożenia ataków hakerskich na rachunki bankowe obsługiwane przez bankowość internetową. Zwracamy się z uprzejmą prośbą o zapoznanie się z poniższą wiadomością.

Czytaj więcej...

Tuesday the 12th.
Template © QualityJoomlaTemplates